Zidovsky hrbitov - Brno ( GCX201 ) je opet aktivni, takze hura na kes;-)
No vida, zrovna jsem jel dneska kolem a mel trochu casu. Kdybych vedel, ze uz je zpatky, byl bych se stavil. No nic, tak zitra, jestli to stihnu. Nejpozdeji v patek...
Ach jo, tolik kesi a tak malo casu.