Ve výpisech témat (jak na titulce, tak na stránce "Aktivní témata") jsou zkráceny názvy témat a doplněny o "…". Myslím, že to není nutné.
Přidávám se. Třeba u aktivních témat bych navíc dal natahovací spíš sloupec s titulky diskuzí než s kategoriemi, jako je to teď. A titulky nekrácené. Nebude vadit, když se pak některé titulky diskuzí zlomí do dvou řádků.
EDIT: Rovnou přidávám, že tabulka s přehledem aktivních témat by klidně mohla být mnohem vyšší. Místa je tam dost, a pokud server zvládne takový dotaz, nevidím další překážky, proč dole nechávat tolik volného místa.
Nezkráceno a prodlouženo
Krása! Díky moc !!!