Tak jaky mate pocit z prvni stovky? Gratuluju jen tak dal ![]()
Pocit je to jiste super, protoze na pokoreni teto hranice se nezapomina !!! Moc gratuluji !
Dík za gratulace. Samozřejmě je to pěkný pocit, jako vždy při takové příežitosti. Další zajímavá kulatá hranice je 111 a pak 1000 :-) To bude ale naším tempem poměrně zdlouhavé, o to však zajímavější. Za 10 let budou všichni mudlové zalezlí někde ve virtuální realitě a my budeme lítat po lese, na to se těším. Lovu zdar.