Zlicinaci - 100

Tak jaky mate pocit z prvni stovky? Gratuluju jen tak dal :slight_smile:

Pocit je to jiste super, protoze na pokoreni teto hranice se nezapomina !!! Moc gratuluji !

Dík za gratulace. Samozřejmě je to pěkný pocit, jako vždy při takové příežitosti. Další zajímavá kulatá hranice je 111 a pak 1000 :-)  To bude ale naším tempem poměrně zdlouhavé, o to však zajímavější. Za 10 let budou všichni mudlové zalezlí někde ve virtuální realitě a my budeme lítat po lese, na to se těším. Lovu zdar.