zmarvin už patří mezi náš švihlé #1000

Tak vidím, že jsi to poctivě oslavil. Gratuluju a přeju do dalších tisícovek co nejvíc pěkných lezeckých a potápěckých krabek. B)

[color=blue]Blahopřejeme k velkým kulatinám, pěkně ti to přibývá :o. Alespoň máme inspiraci a důvod zase vyrazit do terénu…:wink:

Ivo a tým[/color]