Zmena jména

Dá se nějak zmenit uživatelské jméno na geocaching.com? Díky

Automaticky, pomocí nějakého formuláře, bohužel ne. Jediným způsobem je napsat přímo na gc.com mail a zažádat o změnu. A nebo si založit nový účet :wink:

Přikládáme přesný a ověřený návod z Poníkova pera"

[i]- Chci změnit svůj nick pod kterým se přihlašuji na geocaching.com, poradíte mi jak na to?

Postup změny nicku (anglicky) je součástí Geocaching FAQ: Link
citace:
Due to a recent feature change to our website, we now have the ability to grant username changes under qualifying circumstances. Approvals of username changes are at the discretion of Groundspeak, Inc. and need to comply with the Terms of Use listed here: Link.

Please ensure the username is available before making the request via a search using this page: Link. If your search comes up empty, then the username is available. Note: It is not necessary to create an account using the intended username. We’ll do that. If the username already exists and has ever been validated, or the username has been used in any way, then the username is not available.

The request for a username change needs to be made from the email address in your account profile and sent to [email protected]. Provide the current username as well as the requested new username. Please make sure you specify the exact spelling, spacing and capitalization for your new username.

Zkráceně česky:
Před změnou je vhodné si ověřit volnost požadovaného nicku na Geocaching > Send E-Mail to a User Link - pokud po zadání nevypadne žádný nick, je tvé vybrané jméno volné…
Na změnu nicku ti stačí stručná žádost o změnu nicku poslaná z emailu,
který máš na GC.com registrován (na který ti chodí GC maily)
na adresu [email protected]
(viz. třeba příklad… I would like change my nick "staré jméno" on nick "nové jméno" Thanks… )
Před odesláním mejlu si svůj nový nick zkontroluj, abys v něm neměl chybu, protože, jak to tam pošleš, tak ti to změní :-)[/i]

Jen to pár dní trvá..

Jak je to prosím ze všemi odlovenými keškami a tracakbles??? na stary nick mam premium members, bude se vztahovat i na novy nick…
Vlastne jsem se zaregistroval jako Pechy ,ale bylo to plné , tak jsem tam hned nasmazil pechytce … tce jako Teplice , nevedel jsem jakozto zeleny kacirek , ze nick je stredobod deni .. stacilo by mi obycejne podtrzitko pechy_tce nebo neco podobneho B)

Pokud použiješ postup s mailem na gc.com vše se převede…prostě si to asi v databázi přepíší. Jen u naší vlastní keše jsme museli náš nick přepsat, ale byly stále naše (nového nicku ), do políčka majitel keše, se totiž může psát cokoliv

Jseš si tím jistý(á)? Já moc ne. :slight_smile: Dle mého, tedy alespoň taková byla situace donedávna se museli všechny cache a trackables přepisovat růčo znova. Což byl problém právě u trackables, jestli si ten dotyčný neukládá všechny čísla do nějaké databáze tak je již nikdy nedohledá. :slight_smile:

Vlastní coin jsme, když jsme změnu nicku dělali ještě neměli, ale všechny vyjmuté, vložené, discovernuté TB a GC nám v profilu zůstali, stejně tak všechny nalezené i nenalezené keše, jediné, co jsem udělala růčo byla změna názvu nicku u vlastní keše, ale keš byla stále naše, mohli jsme ji pod novým nickem editovat (to asi proto, že tam si každý může napsat co chce, třeba můj tým+kamarád apod)atd…takže opravdu nic složitého…heslo taky samozřejmě zůstaslo a ještě nám z gc popřáli šťastný lov a poděkovali nebo něco na ten způsob;)

Nejen my, ale pokud vím, i pár dalších plzeňáků měnilo nick a úplně v pohodě, ten Poníkovo návod prostě funguje…je k dispozici na plzeňské geowebu a proto hold se toho plzeňáci nebojí;)

Pokud požádáte o změnu nicku mailem, je to opravdu jen změna nicku a vše související s účtem na gc.com zůstane OK.
Přeregistrování caches a trackables, jak píše Chemic77, bylo nutné v případě, že si někdo založil nový čistý prázdný nick a chtěl v něm mít všechny předchozí záznamy. To je samozřejmě musel dologoval…

Potvrzuji to co napsal venca68 , ozkoušeno praxí. Po včerejšku je tedy z nicku Krhút nově cz.mikes .

napsan kratky email a zmena probehla do 24 hodin…

Tak jsem poslal žádost o změnu nicku a přišlo mi tohle:

[i]Your ticket has been received, one of the staff members will review it and reply accordingly. Listed below are details of this ticket, Please make sure the Ticket ID remains in the subject at all times.

Ticket ID: MMH-755901
Subject: (No Subject)
Department: Geocaching
Priority: Medium
Status: Open

If you have additional information about this topic, be sure to use the same Ticket ID in your subject line.

We invite you to browse our Knowledgebase [http://support.groundspeak.com] for additional tips and answers to frequently asked questions.

Please do let us know if we can assist you any further,

Groundspeak, Inc.
[/i]

netuším jestli na to mám odpovědět nebo ne

To je jen zprava, ze zadost dostali a budou se ji brzy zabyvat. Zatim nemusis odpovidat na nic. Jen se mozna ucit anglicky, hodi se to nejen v geocachingu :slight_smile:

Což o to anglicky trošku umím tak jsem to jakž tak přelouskal :smiley: jen jsem prostě netušil co to má být. Ale díky za odpověď

Myslím, že na základní email stačí google translator… však oni tomu porozumí,co chceš.

Hello geocachers friends

I would like change my nick aaa to nick bbb, if you can do it for me please. Thank you very much.

Yours Faithfully geocacher

Rychle stručně jednoduše, nemá cenu se vykecávat.
NÁPOVĚDA pro anglicky nešprechtící: aaa nahraďte svým aktuálním nickem
bbb nahraďte nickem, na který chcete ten starý změnit.

Hodně štěstí :smiley: (ne, opravdu to funguje … )

jasně. z tvého hlavního emailu na gc.com, kde jsi se registroval a kam ti přišel validační email po registraci.

Matrin Praus,
Obdrželi jsme vaši žádost, někdo z našich lidí se na ní podívá a ozve se Vám. Níže jsou uvedené další informace k této záležitosti, ujistěte se že že ID žádosti je stejné jako v předmětu (a bla bla bla … :smiley: )

Důležitý je, že to dostali, teď čekáš než se na to někdo podívá, zkontroluje zda je tvůj nick volný, a provede změnu. Potom Ti přijde další mail, kde budou psát něco na ten způsob že změna byla provedena (možná :smiley: ) aby si nezapomněl že od této chvíle se přihlašuješ na gc.com pod novým jménem, a že heslo zůstalo stejné a blaaaaa …

Ano, uz to tu bylo receno x-krat. Musis to poslat z toho mailu registrovaneho na gc.com. Jinak bysme si mohli nechat menit nicky navzajem :smiley:

To jsou amerikáni :wink: tam platí úplně jiná logika než v naší vlasti :smiley: