Změna ownera u TB

Nevíte někdo, jestli lze změnit majitele TB, který se nám někde potuluje po světě? Ve skutečnosti patří mé geokačici, ale vypustili jsme ho ještě před tím, než se rozhoupala vytvořit si na GC svůj účet. Tak by bylo dobré, kdyby se nechal převést na ní. Poradíte?

Tak snad tady: http://www.geocaching.com/adopt/Default.aspx

Díky, do by mělo být ono. Vlastně mne ani nenapadlo, že je to adopce :slight_smile: Večer to zkusím přesunout.

Jedna ne uplne zrejma vec u adopce trackables: zadava se tam ten referencni kod, co je videt nahore na strance v "Use TB***** to reference this item." - ne tracking code.

Tak jsem TB převedl a funguje to dobře. Díky za rady

Potřeboval bych radu ohledně GC. Omylem jsem zalogoval vložení svého GC místo cizího. Jak ho vrátím zpět do svých rukou? Odtranil jsem log o vložení a vyjmul GC z posledního místa, takže je teď Unknow location. Ještě jsem zvolil Reacalculate (to aby nebyla načtena cesta). Chtěl bych aby bylo Recently Spotted: In the hands of the owner.
Jde to nějak?
Nebo to mám udělat také adopcí?
Díky

A když jsi ho z toho posledního místa vyzvedl, tak by zase měl být v tvých rukou, ne? A ne Unknown…
Ale zkušenost s tím nemám

No já jsem GC nevyzvedl, ale použil volbu Move to Last Location a Recalculate.

Já bych ho teda normálně grabnul z té keše, ale tys asi nechtěl, aby tam zůstala stopa po tom špatném vložení…

No třeba ti poradí nějakej rewiever, nebo třeba můžou i nějak zasáhnout.

Pokusím se sesmolit nějaký dotaz na GC.COM. Log o vložení jsem smazal (je archivován) a mám pouze zprávu s odkazem na tento archivovaný log. GC je čistý (nikam necestoval), ale není již v mých rukách. :frowning: