zmena poctu nalezenych kesi

Ahoj
Dnes sem se dival na svuj profil na GC.COM a zjistil sem jednu vec, a to, ze mi pres noc zmizely 2 kese. Jednoduse receno, mel sem jich nalezenych 249 jeste vcera kolem cca 18 hodiny a ted jich mam jen 247. Prochazel sem si posledni vypis mnou nalezenych kousku, ale tam vsechno sedi.. Muzete mi nejak poradit jak zjistit kde je chyba??? Dik za odpoved

P.S.: kese kde byla podminka uznani logu takova, ze se muselo neco poslat autorovi mam dle komunikace s nimi v poradku..

Pokud by ti nejaky autor log smazal, byl bys o tom informovan na mail, takze jestlize ti nic neprislo (ani ve SPAMu to nemas) tak to bude jen chyba Matrixu a zrejme se to opravi, nebo se za morem sesypala databaze a pak nevim jak to udelat :smiley: jedine kontrola kousek po kousku :smiley:

a ty sleduješ tak zarputile statistiku? Jako je to nějakej ukazatel, já třeba aj dávám na každej logbook, kolikátej nález to je, ale že bych stál zrovna na tomhle, to teda ne. Já beru kešink jako výbornou příležitost vidět nějaké zašité (někdy i zashité :wink: ) místo a ty bodiky jsou jaksi druhořadé.

Nesleduju to tak zarputile, spis se snazim si dat takovy darek v podobe peknych vyrocnich kesi-a tak sem ted mel napalnovanou jednu peknou, jenze byla by to 248… Pobliz bydliste je mam vsechny odloveny, nejbliz neodlovene cca 33 km daleko…

Kazdopadne geocaching urcite neni o statistikach, spis o peknych zazitcich a tak..

Tak to se shodneme

Vyčkej, ono se to spraví…

Tak cekam cekam cekam cekam cekam a stale nic… .-(

Kdyz se podobna situace stala znamemu, tak se prvne taky strasne durdil a az posleze zjistil, ze se prepocital a ze jich vazne nasel min :slight_smile: