zmena symbolu POI

Tak presne o tohle jsem se snazil, akorta jsem vzdycky ztroskotal na tom, jak ymenit ikony jednotlivych POI. Zkousel jsem to v MapSource, ale zadna zmena se neklonala. Jak to delas?

Neco o tom najdes tady: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=9&thread_id=7945&sort=&rowstart=0

Konkretne muj prispevek: