Dnes se mi stala nějaká podivnost. Najel jsem si na cachemapu a zmizelo mi větší množství keší na kterých jsem ještě nebyl. Po kontrole na GC.COM jsou ale v pořádku, zaznamenal někdo něco podobného?
Jo naprosto stejná závada, tak že chyba bude někde na serveru.