Značkařml #500

Po narození potomka se Značkař znovu pustil do hledání a na Zlínském výletě se mu podařilo dosáhnout poloviny cesty k první tisícovce. Gratulujeme!

Také se připojuji ke gratulaci ze Zlína. A nezanedbávej to značkaření, hodně nám to na našich toulkách pomáhá.:wink:

Stando, prvni pullitr uz mas uspesne za sebou, toz dej este rychle do druhe nohy!
G R A T U L U J E M E ! ;):stuck_out_tongue:

Díky za gratulace všem, co si na nás vzpomněli.
Při vstupu do druhé poloviny tisícovky jsme trochu tápali, nevěděli jsme totiž KDE JE? :D:D:D

VELKA gratulace! A at ti vse pekne roste! :stuck_out_tongue:

S malým zpožděním, ale o to srdečněji gratulujeme k jubilejnímu číslu. Současně vyjadřujeme svůj dík za založení super keší.