Znáte někdo Zabicku?

Jaksi znárodnila můj TB. Od 24.10.2007, kdy jej vyzvedla z Plecnikova / Plecniks nereaguje na výzvy…

Ahoj, ndavid ji určitě zná.

Podle toho jednoho nalezu asi nebude castym navstevnikem geocachingu. :confused:

Díky, zkusil jsem ho též kontaktovat…