Před několika dny se mi přestaly zobrazovat keše na GoogleEarth. V původním nastavení jsem přitom nic neměnil (alespoň vědomně). Je to jen můj problém, nebo se jedná o problém datového propojení s geocaching.com a máte ho i vy ? Pokud ne, může někdo poradit ? Díky.
Mne to slape v pohode.
Volání o pomoc je již pasé, podařilo se mi to rozchodit.
Dobry den,
Mam take nainstalovany Google Earth Free a zajimalo by me jak se v nem zapina zobrazovani kesi? Jsem v GeoCacinngu novacek (vlastne jsem s nim jeste nezacal, vim o nem par dni, ale jdu do toho ;o), takze se omlouvam za svoji neznalost.
Predem dekuji za odpoved.
Na strance sveho profilu na gc.com najdes po prihlaseni vpravo dole sekci s odkazem nazvanym Download Geocache browser in Google Earth. Ten uzij, stazeny kml soubor spust a v Google Earth to pak bude tahat ze site. Denni pocet pohledu je ovsem nejak omezen.
A poznamka na zaver: jako novacka te zde musime zasvetit-tedy zde na forech gc.cz, stejne tak jako pri osobnim setkani cacheru se z kolegialnich duvodu tyka, vsichni geocacheri jsou jako jedna velka rodina [:)]
Každopádně ber v potaz, že keše se nezobrazují přesně, ale při každém stažení z netu se jejich poloha změní… Slouží to doopravdy k hrubé představě. Když by se zobrazovaly přesně, nepotřeboval by jsi PM PQ pro hromadné stažení keší, což Groundspeak nechce.