Pri prochazeni diskuzi, kdyz kliknu na nejaky odkaz na jine vlakno, tak se mi vetsinou zobrazi, ze je stranka nedostupna. Nevite cim to muze byt?
priklad.
http://www.geocaching.cz/cs/forums/thread/31761.aspx
To jsou bohužel odkazy na příspěvky ve starém systému (Community server) V php fusion jsou ty adresy jine a tak jsou ted vsechny starsi odkazy nepouzitelne.
Pokud bylo fórum převáděno do nového tak, že existuje způsob, jak starou cestu přeložit na novou, měl by existovat wrapper, který bude starý styl linků přesměrovávat na nové, takže když kliknu na link (odkudkoliv z webu), vždy se dostanu na původní téma i když je struktura a adresa již dávno jiná. Pokud neexistuje, je to nedodělek. ![]()
Hmm… no nevím, mít takový wrapper by možná bylo hezké, ale je to zase práce navíc. A podle toho, že to nikomu neschází, tak to má zřejmě velice nízkou prioritu…
Mně to schází, stejně jako jména autorů u starých příspěvků, ale už jsem se nějak smířil, že to není. Práce by s tím asi bylo dost.