ZOO Fotoevent aneb "Kaceri zviratkum" - Internetova drazba

Sice trosku se spozdenim, ale jak jsem slibil zakladni informace a pravidla k internetove aukci, ktera zakonci dvojevent "Kaceri zviratkum".

  1. fotky k drazbe muzete najit na url http://www.ptakopysk.org/gallery/thumbnails.php?album=116 (u kazde je aktualni cena, za kterou se drazi. Fotky, u kterych je misto aktualni ceny "PRODÁNO" byly prodany primo na eventu)

  2. prihozy posilejte na email [mail][email protected][/mail] - uvedte cislo fotky, nabizenou sumu a svuj GC nick

  3. internetova aukce konci v pondeli 7.7. 23:59

  4. je mozne, ze jeste nekolik fotek do drazby pribude (nekteri lide neodevzdali fotky vcas, nebo jsem nemel jejich elektronicke verze), takze si obcas zkontrolujte i nove pridane fotky.

Diky vsem, kteri se akce zucastnili nebo jeste zucastni :).

Drastak

Trocha statistiky z akce na druhe casti eventu:

Aktualni vybrana castka: 21482 Kc
2 fotky vydrazene za nejvyssi obnos:
krokodyl by stragen - koupil extaze za 2100
dzamila by drastak - koupil Hobako za 2100

Kompletni tabulka fotek a cen bude (snad) zitra :).

Vystavil jsem na URL http://www.ptakopysk.org/geocaching/ZOO_event/vysledky_drazby.html fotky, ktere byly drazeny na drazebnim eventu v restauraci Bigbit v Brne.

Krome autoru fotek jsou tam zobrazeny i kupujici a ceny, za ktere byly fotky vydrazeny.

Do galerie pribylo nekolik fotek, takze se tesim na dalsi prihozy do internetove aukce :).

Posledni fotky byly pridany do galerie … do pondelka mate moznost prihazovat :slight_smile:

[quote]
drastak napsal/a:
3) internetova aukce konci v pondeli 7.7. 23:59

Myslela jsem, že už ta aukce skončila a těšila se na vydražené fotky! Tak které pondělí teda? Díky za info.

Omlouvam se a sypu si popel na hlavu.

Aukci jsem puvodne chtel ukoncit 7.7., ale nasledne jsem se domlouval o prodlouzeni o jeden tyden. V nabitem programu jsem to zapomnel explilcitne pripomenout vsem zucastnenym.

Prihozu bylo posledni tyden pomerne malo, ale pokud jsi presto jednou z postizenych, napis mi email a zkusime to nejak vymyslet /doresit :slight_smile:

Drastak

Takze jednani ZOO snad konecne k necemu dospela :).

Vzhledem k castce, kterou jsme vybrali mame narok na misto v "adopcnim hadovi" na zacatku ZOO. Cedulku si ale musime hradit sami. Aktualne je problem s designem cedule.

Najde se nekdo, kdo by byl schopen neco takoveho navrhnout? S logem geocachingu, nejakou jesterkou a napisem ve stylu "Chov jesteru sponzoruje www.geocaching.cz".

Pokud by si s tim nekdo dal tu praci, dejte mi vedet. Pokud byste meli jiny napad, jak ceduli zpracovat, klidne poslete nevrh.

Pomer stran viz obrazek:

Drasťáku, je 19.8. kdy nám předáš vydražený fotky? Nemáme žádný info…:frowning:

Ehm … precti si email, co jsem ti posilal 8.8. :wink:

Ale preposlu znovu :wink:

Mně se to líbí :slight_smile: Jen to logo GC tam bije do očí :frowning: … ale asi tam musí být, co :slight_smile:

Ahoj, takze sesly se nam 2 pekne navrhy na sponzorskou ceduli do ZOO. Moc dekuju jak rumiikovi, tak GCS teamu za venovanou snahu a cas.

Muzete hlasovat (sem do vlakna, nebo mi zaslat svuj hlas emailem pres GC profil) do zitrka (03.09.) poledne, ktery z navrhu se vam vice libi a ten se (po schvaleni v ZOO) pouzije jako sponzorska cedule.

Hlasujte pro nasledujici 2 navrhy

rumiik

GCS Team

Upozorneni: rumiikuv navrh obsahuje celou ceduli (i cast, ktera nebude viditelna), GSC Team ma v navrhu pouze viditelnou cast cedule … proto ten tozdil v propozicich navrhu

Oba návrhy jsou velice zdařilé, ale rumiikův mi přijde takový milejší. Po těžkém vnitřním boji hlasiji pro rumiik.

Hlasuju za rumiika. Bez jakéhokoli vnitřního boje :slight_smile:

rumik

rumiik :slight_smile:

rumiik

rumiik

rumiik

Oba navrhy jsou pekne, ale rumiik to ma takovy roztomily, takze jednoznacne jeho cedule.

Jsem pro Rumikovu ceduli. Jednak je roztomila, a navic se mi u te druhe moc nelibi zdeformovane pismo.