ještě nevím úplně jistě, jestli ji zaarchivovat nebo ne. momentálně je ale archa ztracená.
Nedíváš se moc často na Indyho Jonese ? :-))
ještě nevím úplně jistě, jestli ji zaarchivovat nebo ne. momentálně je ale archa ztracená.
Nedíváš se moc často na Indyho Jonese ? :-))