Ztracená GPS Legend- okolí BUCHLOVA

Dnes 12.4.09 kolem 15.00 se mi podařilo vytrousit, resp.upadla mi z kola GPS Legend. Stalo se to někde mezi parkovištěm u hradu a rozcestníkem Pod Barborkou. Vzhledem k tomu jaký byl dnes v téhle oblasti provoz si nedělám moc velké naděje,ale přece jen co kdyby…
Nejvíc mě štve,že gpska nebyla moje,ale byla pujčená :frowning:
Tak kdyby se někdo našel co tu gpsku našel ,ať mě kontaktuje přes SZ. Případně v přístroji je nahraná adresa majitele.
Diky