Ztracena GPS po Geoburcaku

Zdravim,

chci se zeptat cacheru, kteri se zucastnili 2. rocniku Geoburcaku a druhy den, cili v nedeli se pohybovali po Breclavi na cachich Rybochod a Za staru Breclavu, jestli nevideli nebo nanasli modreho etrexe legenda. Zjistil jsem, ze mi chybi a ze si na neho vzpominam naposledy na techto dvou kesich. Diky, ale moc nepocitam, ze by ji nekdo nasel.