Ztracení TB hned v 1.keši!!!

mě třeba mrzí, ře zmizel TB Donate Life, který jsem odvezl z Plzně z "jeho" keše "GC1FX20 Daruj krev,zachran zivot!" do Jičína. Kačeři hlásí, že tam není a keš je v pořádku. Už jsou to tři týdny a začínám mít pochybnosti, že se ještě objeví…:frowning:

Vim ze je to vlakno o ztratach…ale aby nepusobilo tak pesimisticky tak sem hodim link [tb]TB157QR[/tb] na muj (prvni) TB, ktery dnes dorazil na misto urceni (New Zealand). Takze bych nezoufal a zkousel to…radost jsem dnes mel velikou;)

Asi mezi kačerama jsou nějaký straky, co kradou GC a je to hnus, stydět se za ně. Ale taky jsou keše, které jsou víc než průhledné a občas místní si chodí pro pěkné mince a hračky.. Myslím, že by od majitele keše bylo nadmíru fér, kdyby takovou krabičku označil jasně a viditelně, že se tam ztrácí GC.. Mělo by to být tehdy, pokud zmizela celá krabice nebo má avizo, že se z keše GC ztrácí..

Swenney>Nezbývá, než Ti tiše závidět … :slight_smile: