Zdravím všechny kačery.
Tak 19.4. v keši GC1597J byl uložen náš TB Alligator. Jenomže 3.5.dle loogbooku je někdo zapsanej, že keš napřed nemohl najít, pak našel a že si vzal našeho Alligatora. Podepsanej je pouze jako W ( viz příloha ), ale zalogovanej vůbec není. Nevíte někdo, o koho by mohlo jít? Co dělat dál?
Žraločátka jsou z toho zklamaný, mám ještě 2 TB a 1 GC, snad je nebudu ani posílat.
Díky za odpověď
Žraloci ze Zubřiny
Chvíli pátrat, potom doufat, nakonec si zvyknout.
Všechno je jen otázka času, tedy i délka "života" jednotlivých TB/GC je zcela individuální a nic netrvá věčně.
Jediné co ti mohu poradit je, vložit toho krásného aligátora alespoň virtuálně s patřičným komentářem do téhle naší keše [cache]GC1CYHE[/cache] - Krokodýlí ZOO Protivím - letterboxhybrid, může tam být součástí depozitáře - bude nám ctí. Nebo ještě sem [cache]GC1D016[/cache], ale to není tak veselé :(.