Ztracený TB Ovecka Adelka

Z cache InLine Bečva se nám bohužel ztratil TB Ovecka Adelka (Adelka sheep), který tam byl vložen Kedonem 17. 5. 2008. Pokud byste na ni kdokoliv narazil (i když se obávám, že zřejmě skončila u někoho v soukromé sbírce TB ), dejte nám prosím zprávičku. Už jsme oslovili všechny návštěvníky cache, kteří tam byli po uložení a všichni až na jednoho pána (který byl v cache den po uložení) nám již odpověděli…Za nich tam již TB nebyl…Díky.
[email protected]

Ahoj, pockej az se vrati z dovoleny Mafi5bj a obrat se na nej - je to vyhledavany specialista na vymahani coinu a TB :wink:
Zatim zkus pouzit jeho postup popsany na wiki.

Díky…uvedený postup na wiki jsem četl a pomaličku to zkouším rozjet :slight_smile: Zkusím někde vyhrabat kontakt na Mafi5bj a ozvu se i jemu :slight_smile:

Neznáte náhodou někdo keškaře Atnelava? Měl by být z Přerova, podle jeho souřadnic v profilu N49 27.328 E17 27.558. Jako jediný nám nereaguje na maily a byl v cache den po vložení našeho ztraceného TB a všechni ostatní nám odpověděli, že za nich tam již TB nebyl. Atnelav je na geocachingu.com přihlášen někdy od května 2008, má asi 34 kešek, ale nelogoval zatím žádný TB ani GC. Na internet přistup má pravidelně, protože se na geocaching.com přihlašuje několikrát týdně. To je vše co se mi podařilo zjistit z jeho profilu…ještě přikládám fotografii z jeho fotogalerie.

Kdzž se Atnelav přečte pozpátku, vyleze Valenta. Může to pomoci?

Díky…každý nápad pomůže

Možná mu tvoje maily padají do koše se spamem. Zkus požádat někoho z Přerova (třeba zrovna beerry bydlí nedaleko), jestli by neprošel tu ulici a nekouk na zvonky, jestli tam nějaký Valenta nebydlí.
Jak vypadá papírový logbook? Nějaké rozdíly proti gc.com?

Těžko říct jesti to padá do koše se spamem…posílám to rovnou z geocaching.com…všichni ostatní se ozvali, ale je mi jasné, že může mít jinak nastavený antispam filtr…už jsem i kontaktoval majitele cache a slíbil, že se tam po neděli staví a zkoukne logbook..tak uvidíme..Jojo…ještě tedy zkusím kontaktovat někoho z Přerova…dobrý nápad…Díky

No právě ty zprávy posílaný přes profil obsahujou hromadu anglickýho balastu. Často je filtr maže. :frowning:

Nojo…blbý je, že v profilu nemá uvedený přímý mail a tak mu nemůžu napsat rovnou…Už jsem se ozval beerrymu, tak uvidíme, jestli o něm bude něco vědět..

Toho cloveka jsem uz jednou videl v Olomouci. Zrovna jsem sel od jedne kesky (Soutok u bobra - GC122ZG) a potkal jsem ho jeste s nekym u mostku s GPS. Tak jsme se pozdravili a rekl jsem jim, ze v kesi jsem nechal nejakej GC, tak si ho mohou vzit a poslat dal. Po 2 tydnech jsem koukl na listing kese, GC tam stale lezel, ale predchozi logy psali, ze GC uz v kesi neni… Takze asi tak..

Jinak jsem z Prerova, v nedeli tam jedu domu, tak se tam kouknu a zjistim jestli tam nejakej ten Valenta bydli :wink:

Jeste dodam, ze to byl tento hezkej coin - http://www.geocaching.com/track/details.aspx?id=1280369

Hm…já jsem z toho taky měl podobný pocit, jestli náhodou některé věci nekončí v jeho osobní sbírce, když jsem se díval na jeho profil, kde nemá logovaný ani jeden TB nebo GC…Díky za pomoc

Zdravim. Omlouvám se že píšu do tohoto fóra k vašemu přispěvku, ale nechci zatěžovat hloupou otázkou celé forum :-). Když mám geominci, řádně aktivovanou, měl bych k ní vytisknout kartičku s track číslem, nebo stačí vyražené číslo na GC k tomu aby pak šla zalogovat. Děkuji, Michal, P.S přeji hodně štěstí při hledání..Držím palce

K zalogovani staci pouze samotna mince. Vsechno co k ni "pribalis" navic pomuze novackum k identifikaci co to je za predmet a nebudou ho povazovat za obycejny trade item.

Dnes se mi ozval Atnelav, omlouval se, že téměř nechodí na mail a proto nevěděl, že jsme mu psali…Prý už si neuvědomuje, zda za jeho návštěvy TB ještě v cache byl :frowning: Hm…tak to vypadá, že TB mohl vzít někdo naprosto náhodný a zřejmě se s ním můžeme rozloučit :frowning: