možná mnohokrát obehranné téma, ale letošní rok našim TB nepřeje.
halo, halo, milí moji hledaci pokladu, kaceri a kacerky.
Veděli jste někde v keškách náš TB? naposledy byl viděn v cache Letiště Vrchlabí (GC152DN)
Pravdepodobne s nejakým mudlou nebo kačerem (?)zdrhnul na pastvu. Letište má asi dobrou pristávací plochu i v tento krásný podzimní cas.
Přikládám foto.
S díky Vaše Will Witch