Ztrouchnivělý kmen

Je to už třetí keš za tu dobu co hledáme, kde jsem se setkal s tím, že se finálku, nebo nedejbože micro stage dohledává ve ztrouchnivělém kmeni nebo jeho blízkosti. Vím, někdo si řekne, je to jen lesní odpad, ale pokud je neporušený a obrostlý mechem je to pastva nejen pro oko, ale i pro objektiv. Při dohledávání dochází k jeho totálnímu rozpadu a reakce majitele keše přichází většinou pozdě. :frowning: Jen takové téma k zamyšlení. Díky.

Souhlasím, různé pařezy porostlé mechem a houbami také občas fotím :slight_smile: a některé padají za oběť cacherům. Za horší ale považuji umístění schránky na nebo u významného stromu, což se tuším občas děje. To pak jediný poškozený strom v širokém okolí je právě ten významný…

Ale to snad ne :smiley: Myslím, že fotograf si najde v lese stovky dalších, alespoň zatím neobsazených keškou. Pokud budeme hledět už i na ztrouchnivele stromy, tak kam budeme ty kesky ladovat? Myslím, že je to pořád lešpí než ničení pěkných zídek, zdravých stromů a pod.
Nehledě na to, ztrouchnivělý strom či pařez není většinou dobrý úkryt ať už ke svému rychlému rozpadu tak zadržování vlhkosti a "špíny", takže na kešku po měsící pouze v rukavicích :slight_smile:
Ale takovej klasickej geostrom nebo geoparez, to je preci nadhera … pro hledace :wink: