Prohrabuju se takhle starymi logy a koukam ze Zvatlal tenhle tyden dosahl prvni stovky na [cache]GC18AFZ[/cache]!
Blahopreju a treba se zas uvidime nejakem eventu a budou nas predvadet jako klony ![]()
Prohrabuju se takhle starymi logy a koukam ze Zvatlal tenhle tyden dosahl prvni stovky na [cache]GC18AFZ[/cache]!
Blahopreju a treba se zas uvidime nejakem eventu a budou nas predvadet jako klony ![]()