Ahoj, nemám s tou keší nic společného, jen se mi celkem líbila a teď je čerstvě archivovaná pro nezájem ownera.
Tak jsem jen chtěl upozornit lidi co jí nesledují, ale třeba by měli zájem se jí ujmout. Předpokládám, že adopce by nebyl problém.
Já bydlím daleko, jinak bych do toho šel.
Hmm, jsme v Praze sousedi. Budu si muset dát pozor na vendetu B)
Ještě jednou zdůrazňuji, že narážka s jistým častoplivajícím zvířetem byla myšlena úplně jinam…
petzbrna: obvykle to probiha tak, ze ten, kdo ma k dane cachi nejaky citovy vztah (napr. byla to jeho prvni nalezena, misto ho vyjimecne zaujalo, atd.) ji ma na watchlistu. Kdyz vidi, ze cache potrebuje udrzbu a vlastnik neni z nejakeho duvodu schopen zasahnout, tak mu nabidne spolupraci a muzou se i domluvit na adoptovani listingu. Pokud je vlastnik nezvestny, tak muze adopce probehnout z vyssi moci s asistenci reviewera, podrobny postup viz Wiki. Ze by nekdo cilene prohledaval cache ve svem okoli s myslenkou "co bych si tak adoptoval", to si moc nedovedu predstavit. Technicky by to asi slo - PQ na disablovane cache + nejake makro v GSAK, ktere by hlidalo, jestli tam reviewer napsal varovnou predarchivacni hlasku.
Zverinec zrovna neni dobry priklad, cache je zmizela, archivovana, jestli tam bude chtit nekdo zalozit novou, tak vytvori novy listing.
V tomhle poradi urcite ne, nastroj pro adopci neumoznuje predat archivovany listing k adopci. Puvodni vlastnik by se musel domluvit s reviewerem, aby listing odarchivoval, pak by mohl provest prevod vlastnictvi a novy vlastnik by po znovuzprovozneni cache listing enabloval.
Chtel jsem tady jeste dat link, jak je to s adopcemi bez souhlasu vlastnika a vidim, ze pravidla pro adopci se zmenila a bez pisemneho souhlasu puvodniho vlastnika nelze adoptovat listing z administratorske moci. Opravim to ve wiki.