1/2 maraton

Nechystate se nekdo v sobotu na start prazskeho 1/2 maratonu? Treba bysme se mohli nekde potkat. GeoEvent z toho asi nebude, ale muzem treba vybehnout spolu. V tech nasich peknych trikach. :wink: Kazdopadne preju hodne sily do finise! :slight_smile:

myslim ze Kalman tam ide (cesky geoFin :), ked tak ho kontaktuj cez profil v anglictine
prajem vela sil v behu :slight_smile:

Uzij si to :wink: Ja trenuju na ten plnotucnej v kvetnu.