Nechystate se nekdo v sobotu na start prazskeho 1/2 maratonu? Treba bysme se mohli nekde potkat. GeoEvent z toho asi nebude, ale muzem treba vybehnout spolu. V tech nasich peknych trikach.
Kazdopadne preju hodne sily do finise! ![]()
myslim ze Kalman tam ide (cesky geoFin :), ked tak ho kontaktuj cez profil v anglictine
prajem vela sil v behu ![]()
Uzij si to
Ja trenuju na ten plnotucnej v kvetnu.