Pro ty, co nemají notifikace, informuji, že včera byla v oblasti pražské Divoké Šárky publikována 1. česká NOČNÍ wherigo cache Za Šárkou s baterkou ([cache]GC1DBAD[/cache]).
Dobrá zpráva
A FTF zatím zdá se odolává.
Tak to mám bohužel špatnou zprávu, FTF včera padlo, ale stále ještě nebylo zalogováno ![]()
A pro změnu dobrá zpráva pro "vyplňovače tabulky"
Jde o cache s obtížností 4,5/3,5, kterých je v naší oblasti velmi málo ![]()
Chtel by podekovat za vyborne odvedenou praci.. Proste suprove WIGo, nejlepsi ktere jsme odehraly. SUPER SUPER SUPER…
Logovali jsme tak pozde protoze z WIGa jsme museli na slibenou navstevu ke kamaradum. Takze domu jsme dorazly kolem 4 ranni a to u nebyla sila k zalogovani. Takze jsem jsme se probudily zacli jsme logovat.
Takze jeste jednou diky.