15. 1. Vylov Dejvic - sraz ve 20.00 u pamatniku padlych

Tak mame po vanocich,
vylovy rybniku uz jsou pase, tak delame vylov Dejvic (co nejvic vylustenych mysterek s sebou)

udelame minimalne multiny Warriors of Honour, Znam taky jednu z Dejvic…

a pak se vypravime dolu na ministry of silly walks, telegrafistu, typografickou apod…

Kromě vyluštěných mysterek si sebou ještě přibalte : dobrou náladu a termosku nějakého teplého moku( jakého nechám na Vás) …my pijeme všechno B):smiley:

Warriors a typografickou už sice mám, ale budu tam :slight_smile: