No a je to tady znovu… geocaching v televizi. Po odvysílání Fokusu na ČT24 na jaře se mi ozvali z ČT a jak to dopadlo, se můžeme přesvědčit ve výše uvedeném čase. Ve srovnání s Fokusem to pro mne bylo horší o to, že k tomu existoval podrobný scénář včetně textů (tak jsem se je snažila upravit, co to šlo a co pan režisér unesl :-)). Natáčení proběhlo v květnu, místo natáčení někteří z vás určitě poznají
Režisérem byl pan Břetislav Rychlík a budu si ho pamatovat nadosmrti :-)) Ale to je na povídání někde u piva.
P.S.: To Marekl: To máš u mě schovaný!!! B)
Dost ničemnej čas, ale aspoň bude o čem mluvit večer na GEOpivku
Připrav si prosím krátký vstup s vyprávěním pro celé forum… B)
Když jsi v tom hrála ty, bude to jistě stejně dobrý jako předchozí dílo ![]()