Milane jak jinak nez ze ti gratuluji a hlavne neusni na ruzich.. :-))
[quote]
Jedna stovka, dve stovky, to nam rostou ty pocty…
Tak, Milane, dvakrat slava a at se pred tebou zadna cache dost dobre neschova!
Milane jak jinak nez ze ti gratuluji a hlavne neusni na ruzich.. :-))
[quote]
Jedna stovka, dve stovky, to nam rostou ty pocty…
Tak, Milane, dvakrat slava a at se pred tebou zadna cache dost dobre neschova!