200 ulovených.. :-)

Milane jak jinak nez ze ti gratuluji a hlavne neusni na ruzich.. :-))

[quote]

Jedna stovka, dve stovky, to nam rostou ty pocty… :slight_smile: Tak, Milane, dvakrat slava a at se pred tebou zadna cache dost dobre neschova!