a:Drake 6.00 - Bonifác

Vidím, že na dotaz na Openandromaps nikdo neodpovídá, co tedy používáte za mapy když se jedná o stát který Speirs nepodporuje ?

zas tak casto mimo CR nejezdim, ale pokud jsem neco potreboval, tak jsem to bral odsud: http://download.mapsforge.org/maps/. Akorat zda v4 ci v5. uz je to davno co jsem to potreboval.

taky mapsforge

mě se opakovaně stává, když si dám vypočítat finální waypoint, tak sice kliknu na uložit, ale souřadnice se neuloží a u waypointu jsou stále nulové, takže navigovat k němu nemá smysl. Je to na Androidu 9.

a nezapomínáš před "uložit" na "použít"?

ne na to nezapomínám, ale když jsem s tím pracoval dneska, tak po uložit se mi u kešky stále zobrazovaly nulové souřadnice, pak jsem přešel na jinou kešku a když jsem se vrátil k té první, tak tam najednou souřadnice byly, tak nevím jestli to není jen nějaký problém s keší.

a teď, když si přepisuji nasbírané indicie do GeoGetu, tak jsem si vybral první keš a zobrazil si její indicie, pak jsem si vybral druhou keš a opět jsem si zobrazil z listingu její indicie, tak vidím stále indicie té první kešky a né té druhé, kterou mám aktuálně vybranou

EDIT: tak když jsem si stáhnul data do PC z tabletu přes GGdrake, tak u obou kešek mám stejné indicie - tedy u té první kešky se mi přepsaly, když jsem řešil tu druhou, ale dal jsem to z hlavy, takže teď mě to netrápí, ale tohoto chování se trochu bojím do budoucna

Tohle jsem teď nedávno zažil jak to říkáš - vypočítál jsem finální wp, uložil a vyskočil zpět do karty s waypointy. A ten finálový měl souřadnice stále nulové. Zkusil jsem shodit a:Drake a znovu ho zapnout a už tam byly. Takže se aspoň u mě jednalo o jakousi zobrazovací anomálii.

Asi jsem to viděl taky, myslel jsem, že je to mou blbostí. V jednom případě jsem odhadl, že vypočtené souřadnice ukazují na poslední stage, takže jsem vlastně na místě, a bylo to tak. V dalších případech jsem to nakonec nějak dotáhnul, že mě to navigovalo, kam jsem chtěl. A někdy to bylo na první pokus. S telefonem hledám krátce a multin v terénu jen pár.

Pořídil jsem nový telefon a mám problém s mapama.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Android 10.

Pokud mám zapnutý nový systém map, tak se mi ztrácejí náhodně kachle a je místo nich prázdné místo (keše tam jsou). Přitom napřed mapa probleskne a po chvilce se ztratí. Někdy se znovu objeví když mapu potáhnu na bok. Mapy i téma jsou od Speirse, poslední verze. Po přepnutí na starý systém map se to chová mravně.

To jsem hlásil už nějakou dobu zpět. Bohužel bez odezvy. Snažil jsem se najít i obdobný případ v jiné aplikaci, ale marně. Snad by pomohl upgrade mapové knihovny.

To jsem hlásil už nějakou dobu zpět. Bohužel bez odezvy. Snažil jsem se najít i obdobný případ v jiné aplikaci, ale marně. Snad by pomohl upgrade mapové knihovny.

Aplikace nebyla snad rok aktualizovana a problemu je tam vic, nez jen chybejici dlazdice. Skoda. Tim, ze byla zadarmo, jsem ji doporucoval zacinajicim kamaradum.....

Ani ta placená verze není bez chyb. Už docela dlouho jí nepoužívám. Taky mi to přijde škoda.

Horsi je, ze je to legalni aplikace. Spousta lidi pouziva nelegalni c:geo - nerikam, ze toto je jediny duvod, ale autori c:geo reaguji rychle a to je hned veselejsi prace. Take je mi to lito, ale nemam jak pomoct.

Teď jsem používal A:drake na Vysočině, kde jsem měl hodně mizerný nebo žádný signál. Takže potvrzuji poskakování při (ne)načítání obrázků, ale také zaseknuté načítání logů, skoro nemožnost log napsat, apod. Vše se zázračně uklidní, když vypnu data. Takže vypnout data, napsat log, zapnout data, překliknout v aplikaci tam a zpět, pak lze log (při alespoň nějakém signálu) odeslat. Když vím jak na to, jde to. Stejně jsem jel většinou na Letadlo, abych mobil zbytečně nevybíjel.

Horsi je, ze je to legalni aplikace. Spousta lidi pouziva nelegalni c:geo - nerikam, ze toto je jediny duvod, ale autori c:geo reaguji rychle a to je hned veselejsi prace. Take je mi to lito, ale nemam jak pomoct.

Sam to pises. AUTORI!

U takovehoto projektu, kde je potreba neustale reagovat na ruzne podnety z ruznych stran, neni mozne vyvijet aplikaci v jednom cloveku.

a:drake byl fajn, používal jsem, ale nakonec jsem skončil u Locus Pro.

Nedivím se, že Luděk nemá čas, to se fakt nedá.

Ahoj lidi, žiju, ale nestíhám, ani na ty kešky už není tolik času jako dřív.

Google si vyžádal upgrade na vyšší SDK, tak to jsem ještě zvládl. Když už jsem to dělal, připojil jsem i nejnovější mapovou knihovnu a mám dojem, že jsem tam upravil ještě něco malého, co někdo chtěl, ale už si nejsem jistý, co to bylo :-)

Víc toho teď nedávám.

Ahoj lidi, žiju, ale nestíhám, ani na ty kešky už není tolik času jako dřív.

Google si vyžádal upgrade na vyšší SDK, tak to jsem ještě zvládl. Když už jsem to dělal, připojil jsem i nejnovější mapovou knihovnu a mám dojem, že jsem tam upravil ještě něco malého, co někdo chtěl, ale už si nejsem jistý, co to bylo :-)

Víc toho teď nedávám.

Hurá! Takže bude update? I pro verzi Plus?

Jinak vím, že je to tvoje dítě, dlouho piplané a opečovávané, ale nechceš se s někým spojit pro dalsí vývoj? Případně a:drake uvolnit pro komunitu? Takovému WhereYouGo to výrazně pomohlo....

problemem je GC.API, nemuzes pohodit do komunity pristupove klice, to by byl pekny warez. Na to musis mit s Groudnspeakem smlouvu.