Kromě té zprávy se mi nakupilo pár dalších věcí, které bylo potřeba udělat a dneska jsem si konečně našel tu chvilku. Stihnul jsem během ní ztmavit odkazy tak, abych je viděl 8). Potom jsem zvýraznil hlavičku ve fórech tak, aby bylo jasnější, kdo komu píše. A potom jsem ve chvíli před úplným odesláním do fóra přidal náhled toho, co napíšete, aby jste věděli, co píšete. Ale ještě to nebylo dost. Nakonec jsem z hlubin internetu vyhrabal odkaz na Gábora Timára a díky němu jsem zvládnul přidat na detail cache odkaz na mapy na centru. Přesnost by měla být několik metrů a mapa 1:50000. S tou přesností se ještě ukáže
Tom BX mě k tomu popíchnul.
Naprostá chvála! Díky! To s náhledem příspěvků do fóra je skutečně praktické. A mapy vypadají hezky a šipky (co jsem se díval) jsou opravdu tam. kde by měly být. Tak si říkám, že pro zahraniční návštěvníky bychom si mohli tyhle odkazy na mapky lepit do zadání našich cachí na GC.com., aby vůbec viděli, do čeho lezou ![]()
Honzo, gratuluji! opravdu rychla reakce, jinak v Praze se da zvetsit az na ulicni plan, a sipka porad ukazuje tam kam ma.. Az me zase neco napadne tak te zkusim znovu popichnout.. :-))