Koukám do logů a vidím, že Abakus dosáhl další stovky. Gratuluji! I když jsme se dřív dost stíhali, někdy byl první jeden, jindy druhý, tomuto tempu teď nedokážu konkurovat
Ať ti to dál dobře hledá.
Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěšných lovů.
Gratulace i z vrchoviny, to už je číslo!!![:)]. Tak ať se dál daří!
Včera jsem se dozvěděl, jak tě ti tři hadi trápili při celodenním hledání krabiček, takže gratuluju k vydřenému úspěchu!
Po te co mne Abakus kontaktoval ohledne dopravy na Znojemsky event, jsem zjistil, ze prekonal 400, Gratuluju.
Tak i já se připojuji k zastupu gratulantů. Lovu zdar a at už máš to pětikilo [;)]
Koukám do logů a vidím, že Abakus dosáhl další stovky
jsem tu novy, muzete mne navest, kde jsou ty logy a kde se do nich zapisuje/hleda?
I my se připojujeme k řadě gratulantů. Ať Tě to stále baví a přináší jen radost.[^]
Skvela prace ! Moc gratuluji a at te sipka vede porad za temi spravnymi pixlickami.
Gratuluju a přeju spooustu dalších pěkných kešek před šipkou [;)]