Abakus: 400 cachí

Koukám do logů a vidím, že Abakus dosáhl další stovky. Gratuluji! I když jsme se dřív dost stíhali, někdy byl první jeden, jindy druhý, tomuto tempu teď nedokážu konkurovat :slight_smile: Ať ti to dál dobře hledá.

Blahopřejeme a přejeme mnoho dalších úspěšných lovů.

Gratulace i z vrchoviny, to už je číslo!!![:)]. Tak ať se dál daří! 

Včera jsem se dozvěděl, jak tě ti tři hadi trápili při celodenním hledání krabiček, takže gratuluju k vydřenému úspěchu!

Po te co mne Abakus kontaktoval ohledne dopravy na Znojemsky event, jsem zjistil, ze prekonal 400, Gratuluju.

Tak i já se připojuji k zastupu gratulantů. Lovu zdar a at už máš to pětikilo [;)]

Koukám do logů a vidím, že Abakus dosáhl další stovky
jsem tu novy, muzete mne navest, kde jsou ty logy a kde se do nich zapisuje/hleda?

I my se připojujeme k řadě gratulantů. Ať Tě to stále baví a přináší jen radost.[^]

Skvela prace ! Moc gratuluji a at te sipka vede porad za temi spravnymi pixlickami.

Gratuluju a přeju spooustu dalších pěkných kešek před šipkou [;)]