Jedna drobná úprava - jelikož mě to už dost otravovalo, přihlašovat se střídavě jako "admin" a "Choze & Debora", sjednotil jsem oba účty do jednoho "choze".
Děkuji za pochopení.
Jedna drobná úprava - jelikož mě to už dost otravovalo, přihlašovat se střídavě jako "admin" a "Choze & Debora", sjednotil jsem oba účty do jednoho "choze".
Děkuji za pochopení.