Vzhledem k počtu založených keší a vzdálenosti od domova a následné údržbě nabízím keše Světina a Strážisko k adopci. Sice zrovna tady ty dvě se mi moc líbí, ale nedá se nic dělat. Dva týdny počkám a potom je zřejmě zarchivuji.
Ahoj,
posilal jsem ti mail pres profil..
Strazisko neni problem, Svetinu mame trochu z ruky, v pripade, ze se nikdo neozve na Svetinu, jsme ochotni ji adoptovat tez.
Buturiku houkni na Haveláky. Ti by Světinu neměli mít daleko.
Pokud by se nikdo nepřihlasil, tak bych si Světinu asi vzal. Sice to nemám taky nejblíž, ale jezdím kolem skoro každý víkend na chalupu. Myslím, že by ji byla škoda archivovat.
Berte mne jako náhradníka pro Světinu. Tahle keška se nemůže zrušit.![]()
Obě kešky už jsou adoptované. Všem díky
<a href="Geocaching > Groundspeak - User Profile; target="_blank"><img src="http://img.geocaching.com/stats/img.aspx?txt=Let’s+go+geocaching&uid=0e54c6df-84db-4116-8e1a-711caedfc4ac&bg=2" border="0" title="Profile for Buturik Team" alt="Profile for Buturik Team"></a>