Ahoj, je možné adoptovat grandfathered keš, nebo je to proti pravidlům ???
Ale Auťáčku, proces adopce je přeci zcela bez zásahu reviewera. Dohodne se vždy zájemce o adopci s tím, kdo ji nabízí, pak nabízející užije standartní formulář na GC.com/adopt. Čili nevidím důvod, proč se ptáš v reviewer vláknu, když toto jde zcela bez naší účasti. Jinak násilné adopce přes Gropundspeak už nejsou možné, tj. bez reakce a nabídky ownera už není možné kešku adoptovat.
Čili ano, pokud dojde k dohodě původní owner-nový owner, jde adoptovat vše bez rozdílu typu kešky, stejně tak TB či GC.
To mi přijde trošku hloupé, už kvůli tomu, že grandfathered kešek je teď jako šafránu a s mizejícími ownery z let před 2005 mohou mizet i tyto unikáty (nedávno jsem lovil webkameru, která byla archivovaná jen kvůli tomu, že se změnil odkaz na ní…)
No každý dotaz má svůj smysl, v Česku to tedy jde, to jsem chtěl slyšet. Díky za opověď.
Ale nevidím důvod, proč jenom v Česku :). Jak říkám, zde jde jen o to, zda to systém GC.com umí a adopt system funguje. Reviewer prostě do procesu adopce mezi současným a novým vlastníkem v systému nezasahuje, to je celé.
Aspoň jsme se dozvěděli novinku, že už se nedají kešky adoptovat násilně.
Co takhle nějaká vývěska reviewerů o podbných novinkách ? Určitě máte málo práce ![]()
Takže nejde adoptovat kešku někoho, kdo už Geocaching nedělá, tudíž na něho není kontakt? Takovou keš pak lze spravovat jako hrobeček, semtam vyleštit (zabalit do nového) a dodat nové květiny (logbook) ???
To je škoda ![]()
Viz: http://www.geocaching.cz/forum/viewthread.php?forum_id=18&thread_id=7810
Vysvětlení je myslím naprosto jasné a neoddiskutovatelné.