ahoj potřebuju pomoct stahnu si kešky z premiaku hodim je ado adraku všechny se mi zobrazí ale nemám v nich ani logi listing proste nic když je vložim kamaradoj do stroje všechno tam ma potreboval bych to nejak nastavit
Přečti si dokumentaci.Základ práce s GeoGetem a jeho nadstavbou Adrake je filtrování.No a ty určitě máš nastavenou polohu pár tisíc KM od HC. ![]()
Problem bude jinde.On kese na mape vidi velikost teren obtiznost ale hint listing logi tam nejsou.Kdyz to same PQ dam k sobe do A:Drake tak vse bezi bez problemu a vse vidim.Nejaka rada?
Udělat aktualizaci z webu - načtou se všechny další informace..
Jinak pytas - občas není od věci do vět vkládat čárky, tečky a další "zbytečnosti". Text je pak mnohem čitelnější ![]()