Mili gekolegovia a geokolegyne, nase vianocne prekvapenie je vonku, cakame uz len na schvalenie. Pre predastavu si potom pozrite fotky na stranke. Dufam, ze sa tam uvidme v hojnom pocte :))) Vojrou, maki, kiki, ani a Saman
Je to skvělej nápad! Moc rádi se této romantické akce zúčastníme ;o))
Bezva, tam nemůžeme chybět! Jen si budem asi připadat trochu blbě s prázdnýma rukama, když nebudeme mít s sebou lyže. ![]()
Lyze v lete, ted bychom mohli v plavkach ne? Nekteri uz trenovali
Tesime se.
P.S. Co by na takovouhle akci asi rekli prazsti hasici? Nemely by byt svicky v lodkach treba alespon s vickem, pro pripad, ze by zapluly nekam pod breh nebo pod lod ?
Mely by byt jiste s kratkou dobou horeni, aby zhasly v idealnim pripade ve chvili, kdy se zacnou ztracet z dohledu… takove kriterium snad skorapky s malymi kousicky svicek splni. K tomu by se mohlo zridit specialni komando usidlene nekde na mostku nebo brehu v miste, kde uz vicemene konci usek, na kterem plovouci svetylka nekdo sleduje a nechava se unaset romantickymi dojmy. Toto komando, vybavene napriklad vodnimi dely (spis teda strikacimi pistolemi) nebo kaminky, by bedlive strezilo, aby zadna svicka nezajela >> stale horici << nekam, kam nema, nebo kde uz ji nebude mit nikdo na ocich, jestli se tam chova zpusobne. :] Nevim, neznam konkretni lokalitu, ani jestli tam voda spis stoji nebo proudi… ale takhle nejak si to dovedu predstavit.
Toto je uz zarizeno postavenym jezem cca 200 m po proudu
Tam to zadny plaminek neprezije.
tato aktivitka je uz niekolko krat v minulosti vyskusana, sviecky zhasnu zhruba pri pristavenej lodi na Vltave na fotografii v listingu (z minuleho roku), po celej ceste nie je nic horlave. A strasne sa pacia kackam v Certovke :0)
Už se moc těším a píšu si do diáře… Vodáci, ahóóój!!!
ahoj vodaaaaaciiiiiiii, dufam ze pride cela Mokra parta :))) A necum!!!
Ahoj vodáci,spáči nepřijdou neb sloužej
A kromě toho stejně jenom furt čuměj
upozorneni pro mokrou partu- lodicky maji byt malinky s minisvíckou. ne abyste pritáhli kánoe, posadili do
nich metrovy svice a pustili po proudu s tim, ze poustite lodicky :))
alebo nieco taketo?
Adp. priznej se. Cim budes plnit ty PET lahve?.. ![]()
Ty nejsi z Prahy, vid ? ![]()
To je dobra pripominka. Ten jez je o hodne dal, cca 2000m. Chybicka se vloudila.
N 50°05.333, E 014°24.674
Prosim opravte si souradnice. Byli jsme z technickych duvodu nuceni zmenit lokalitu. U vtoku do Certovky neco opravuji, takze na puvodnim miste je malo vody. Na novem miste je pekny vyhled na Karluv most.
POZOR POZOR - tato event cache bude multicache - dnes som zistil, ze Certovka uz zase tecie, takze sa vsetci stretneme pri Vltave na suradniciach, ktore su v listingu, pustime par lodiciek do stojatej vody, pockame sa, a potom sa presunieme na molo pri Certovke na 50 05 229 014 24.488, kde zacne ta prava parada ![]()
Keby ste nas nevedeli najst, volajte mi na 736620893.
Tak nakonec minuly vikend napadl v Alpach snih a tak na vikend vyrazime na Fiss, tak se bohuzel nemuzeme teto stylove akcicky zucastnit, coz nas mrzi. Ale jako vsechno, je to o prioritach a Lucinka uz se na snih moc tesi
Kazdopadne, kdyby se chtel nekdo pridat, mame jeste jedno volne misto v aute, odjizdime dnes o pulnoci z Prahy…