Ahooooooj Vltavo

Tímto Vás zvu na jihočeský event během něhož sjedeme řeku Vltavu.

Jedná se o několikadenní event z toho důvodu, že řeka Vltava je poměrně dlouhá a krásná na to, aby jsme celý víkend pádlovaly. Pojedeme v termínu, kdy je řeka již volná a nehrozí tlačenice na které jsme zvyklí na začátku prázdnin. Cestou je spousta zastávek, kde se dá odpočinout a dopřát něco dobrého žaludku - ať už v podobě tuhé či tekuté.

Podívejte se na [cache]GC1DRTT[/cache] a přijeďte si užít pár dní volna. :wink:

Ježiš jak já bych jel…!

Tak pojeď. :slight_smile:

Škoda, 13. budu už za Krumlovem, ach jo :frowning: