Jak teď vyšla nová beta, tak mě napadlo, že by se to mohlo umět aktualizovat samo…
A jak by sis to predstavoval?
- jako upozorneni na novou verzi?
- i jeho stazeni?
- i spusteni instalace?
Ja osobne tahle automaticka udelatka moc v lasce nemam…
Aby v nabídce help byla položka, která by ověřila novou verzi a případně mě odkázala přímo na soubor.
Úplně by stačilo, kdyby se na vyžádání zobrazila zpráva o nainstalované a aktuální verzi s odkazem, kde lze stahnout poslední verzi.
A taky by nebylo špatné, kdyby program ukazoval svoji verzi podle toho, jak se jmenují jednotlivé betaerze.
Ač nevyzván, vymýšlím si další náměty…
Nemohl by GeoGet stahovat také atributy keší?
Občas se hodí, když člověk ví, že například "Climbing equipment needed"
_Tom napsal/a:
Ač nevyzván, vymýšlím si další náměty…Nemohl by GeoGet stahovat také atributy keší?
Občas se hodí, když člověk ví, že například "Climbing equipment needed"
Geoget pracuje s takovou mnozinou udaju, ktere se daji zjistit z webu a zaroven ktere se posilaji v PocketQuery. A Prave v PQ ty atributy posilany nejak nejsou, byt existuje na ne chlivecek. Tak proto se Geoget zatim atributy nezabyva.