Mám dotaz, je v dané lokalitě Hrubá Voda "Olomouc" [cache]GC19QYQ[/cache] už dostatek sněhu na běžky?
mam pocit, že Jmeli bydli tim smerem?
zkus ji ![]()
Mám dotaz, je v dané lokalitě Hrubá Voda "Olomouc" [cache]GC19QYQ[/cache] už dostatek sněhu na běžky?
mam pocit, že Jmeli bydli tim smerem?
zkus ji ![]()