alkazába

Mám dotaz, je v dané lokalitě Hrubá Voda "Olomouc" [cache]GC19QYQ[/cache] už dostatek sněhu na běžky?

mam pocit, že Jmeli bydli tim smerem?
zkus ji :slight_smile: