Nápad pozoruhodný, ale nosit to nebudu. Jako by nestačil můj běžný geopřevlek.

Kačer standardní, keška mystery …
Doteď jsem se na ten Disneyland díval trochu skrz prsty, ale začínají mě tam některé atrakce zajímat…
Nemusí být, viz návod před chvílí. Stačí to otevřít a znovu odenterovat.