archivacia cache Plesivec

Ahojte, chystam sa dat zaarchivovat cache Plesivec, je to pekne miesto a niekto by tam mohol vytvorit novu cache miesto tej zmiznutej. Majitel sa o nu nestara, takze je zbytocne cakat na jeho kroky.

Ma niekto nieco proti?

Na Plešivec máme v plánu s Groulou uložit nějakou náhradu za tu ztracenou (asi na jaře), takže klidně se může tahle zaarchivovat… Pokud nás nikdo nepředběhne, bude to náš další špendlíček na mapě Brd :slight_smile:

Je to v tuhle chvili nejrozumnejsi krok i kdyz slzicka ukapne - prece jen to byla 100. cache v CR. Nejake obnovene umisteni do puvodniho mista neni bezpecne proti mudlum a protoze nam autor nezmeni napovedu, jinam to dat nemozno; zaroven dokud existuje stavajici cache, je blokovane cele okoli. Ja i presto na podzim planoval pokus o obnovu na puvodnim miste, ale cestou jsem se dost zdrzel obnovou vlastniho vytvoru v Breznici… Urcite tam nekdo na jare udelame Plesivec 2.

Jinak, kdyz uz to Saman zacal, vyuzivam prilezitosti a prosim vsechny kolegy, kteri budou nekdy archivovat nejakou cache, aby to (treba i dodatecne) oznamili zde na foru (“archivoval jsem cache tu a tu”). Jinak totiz mnohdy nevime, ktera bije - z celkoveho poctu jedna zmizi a my pracne hledame, ktera to byla, protoze na vypisu dalsiho dne uz se archivacni log neobjevi.

ok, stalo sa, poziadal som o archivaciu. Cest jej pamiatke :(, R.I.P.

Erik zauradoval a ted drzi 400. misto moje cache :slight_smile:

vedel som, ze poskocis, ale poriadok je poriadok :slight_smile: