Archive a temporarily disable

Nerad bych Igimu vypaloval rybník přispíváním do této sekce, ale dnes jsem narazil na další exemplář, kdy si někdo plete archivování kešky s disablem.

Disable - dočasné zneprovoznění, krabička je třeba ukradená, po nápravě si ji autor sám enabluje

Archive - autor již nehodlá cache znovu obnovovat (nebo to několik měsíců od disablu neudělá a cache archivuje reviewer), cache musí v případě zájmu autora obnovit reviewer.

Několik případů, kde autor tyto dva pojmy zaměnil:
[cache]GCP5QC[/cache]
[cache]GC12K0M[/cache]
[cache]GC154YV[/cache] (zde si již autor archivující log odmazal, ale archive zůstává)

Jojo, kdyby vsichni zacatecnici cetli wiki, nemeli by revieweri kvuli takovymto omylum o mnoho prace navic. Pritom staci precist zakladni clanek Log, u ktereho jsem pro jistotu rozsiril odkazy u typu logu na dalsi sekce-tak to musi chapat snad kazdy, kdo to precte.

Oni by to asi bývali pochopili, kdyby to četli.
Teď jsem ještě začal dávat na konec listingů takový ten obrázek "našli jste je?"
Je na wiki nějaká podrobnější evidence přístupů? Docela by mě zajímalo, kolik lidí na ty obrázky klikne

No nechci rýpat (teda vlastně chci, jinak bych to nepsal ;):smiley: ), ale jeden z těch "začátečníků" kešuje od května 2004… a to opravud není zas tak málo. Možná se taky člověk může jenom splést nebo to opravdu udělat záměrně…

No speciální stránky toto přímo nemají. Najdeš tam max. počet přístupů na každou stránku…

A já si teda taky rýpnu :smiley: :smiley: :smiley: Toto vlákno sice káravě založil Czecho Cowboy, ale přitom na jeho vlastní keši [cache]GC11DAT[/cache] je měsíc starý archivační-log s textem:

"Cache bude nyní archivována, ale i pres to doufáme, že pro další tábory sdružení bude riziko takovýchto incidentu predem ošetreno a snad bude i tento waypoint v brzké dobe odarchivován na malinko jiném míste."

:D:D:D A potom, kdo reviewerům přidává práci, to je jako v Kocourkově ! :o

Svatá pravda, ale tady vážně s obnovením dříve než za rok nepočítáme (obnova už na zimní tábor je veeelmi nepravděpodobná) a zatím se realizace obnovy příliš nerýsuje.
Stejně by ji nejpozději v prosinci haggaeus archivoval.

V tom případě neřipadá v úvahu aby byl waypoint zase na pár dnů "odarchivován", jestli se to tentokrát už s vedoucíma povede skoulet. Dokonce mi přijde jako nesmysl udělat pro každý tábor zvláštní keš s letopočtem a po měsíci ji zase archivovat. Pokud tam keš nevydrží dlouhodobě, tak by tam asi neměla být vůbec.

Nebo jsem celou tuto kauzu pochopil špatně ? Informacema v logu zrovna nehýříš…

To se právě řeší, aby byla v provozu jen během tábora je v nesouladu s guidelines, aby se fotkou monitorovalo dění na základně (nehledě na to, že je tam přes rok docela provoz) by mi jako hledači přišlo nezáživné.
Na případném znovuzprovoznění teď pracuje Mates168, jinak v NR je pěkný kostel se zajímavými horrorovými příhodami, možná tam nějak časem položíme tradicionálku.