Arwen na GeoOlympu

Arwen jako druhá žena vystoupila na GeoOlymp-CZ a stala se současně zakladatelkou GeoOlympu-SK. Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů, nejen v geocachingu. Díky rovněž za Tvé pěkné a nápadité cache. D+J

Bravo bravo bravicko, dlhoocakavana udalost nastala [H] Velka gratulacia Anete a Jozovi do Presporku [H] a oslavime to na geomaratone [D]

Gratuluju vychodnim smerem k veelkemu jubileu a tesim se, jak to budeme moci na Hurkach nalezite splachnout [;)]

Velká gratulace Arwen i Jožovi ze Severní Moravy! Mějte se pěkně a jen tak dále!

Výborně! Gratulace ze středu moravy.[W]

No u takove gratulace nesmi chybet ani Slajz s Tuckem. Tak tedy velka gratulace a at se porad dari.

Gratuluju, skvělý dlouhodobý výkon! [Y][D]

Už jsem dlouho nepotkal žádnou sponku v kešce, asi se budu muset vypravit blíž k hranicím...

 

Posílám moc gratulací na Slovensko!!! Ať to tak jede dál!