Asteris vcera zdolala dvoustou cache! Tak gratuluji a preji hodne uspechu do dalsi stovky - Ludce i geopsovi Aste.
Super!
Taky gratuluju!
Pekne pekne, uz se taky tesim na dvoustovku. Moc gratuluju!! a preju dalsi kresne geovylety
Moc gratuluji ke krasne dalsi mete !!! Jen tak dal a dik za tve vyhledovky !!
Posilame velke gratulace. At se nadale dari.
Gratuluji, a rad te nekde na cache zes potkam.
Posíláme geoblahopřání ke zdolané dvoustovce a těšíme se na nějaké další pěkné keše s výhledem :)…
M + 3 geogirls
Take geogratuluji, jen tak dal.
Posílám velké blahopřání.
super, gratulujem ![]()
Tak už to má dvoustovka za sebou, ať žije třístovka.
Paráda.Petřiny oslavují zdolání další mety.Jen tak dál a ať to šlape.
Také gratuluji !!! A dovětek ve smyslu ať ti to vydrží ani přidávat nebudu, jelikož to tě už nepustí :))
Dekuju vsem za prani. tristovka je sice hodne daleko, ale Cejda ma pravdu, uz me to nepusti
Taky moc gratulujeme a tesime se na dalsi krasne kese!
Moc a moc gratuluji. Jen tak dal. Anad.