Asteris #200

Asteris vcera zdolala dvoustou cache! Tak gratuluji a preji hodne uspechu do dalsi stovky - Ludce i geopsovi Aste.

Super!
Taky gratuluju!

Pekne pekne, uz se taky tesim na dvoustovku. Moc gratuluju!! a preju dalsi kresne geovylety

Moc gratuluji ke krasne dalsi mete !!! Jen tak dal a dik za tve vyhledovky !!

Posilame velke gratulace. At se nadale dari.

Gratuluji, a rad te nekde na cache zes potkam.

Posíláme geoblahopřání ke zdolané dvoustovce a těšíme se na nějaké další pěkné keše s výhledem :)…

M + 3 geogirls

Take geogratuluji, jen tak dal.

Posílám velké blahopřání.

super, gratulujem :slight_smile:

Tak už to má dvoustovka za sebou, ať žije třístovka.

Paráda.Petřiny oslavují zdolání další mety.Jen tak dál a ať to šlape.

Také gratuluji !!! A dovětek ve smyslu ať ti to vydrží ani přidávat nebudu, jelikož to tě už nepustí :))

Dekuju vsem za prani. tristovka je sice hodne daleko, ale Cejda ma pravdu, uz me to nepusti

Taky moc gratulujeme a tesime se na dalsi krasne kese!

Moc a moc gratuluji. Jen tak dal. Anad.