Kamarádka Asteris se tiše přehoupla přes další stovku. Gratuluji.
Nikdy jsem si nemyslel, že budu v GC běhat za holkama. Než jsem se nadál, běhám o celou stovku za Asteris.... Moc gratuluju.
Asteris musim ti pogratulovat k teto mete pri poklidnem hledani pixlicek. Tak at te to bavi i nadale a at nachazis stale dalsi a dalsi pekne pixlicky na peknych mistech [W] .
vsichni tak vzletne gratuluji a ja prijdu s necim tak prizemnim, jako je vrele podekovani za naplneny zaludek. protoze kamkoliv prijdu, asteris se o nej bezvadne postara. certova stena, stalker, nocni necekane prepadeni tabora … [:)] takze DEKUJU. a samozrejme gratulujeme a dekujeme za pekne kesky.
Preji Ti i ja Asterisk k teto dosazene mete.
Jirka
Všichni čtyři moc blahopřejeme ku čtyřstovce a nejvíc a speciálně chovanka geotábora geomyš Eliška!
M+P+A+E
Velká gratulace letí i ze severu Prahy.
Asteris mooooc ti za Slajze a Tucka gratuluji a diky za kesky !!
Gratuluji a doufám, že se se brzy uzdravíš. Budeme jezdit spolu a uděláme sádrové duo.
I my Yeleni gratulujeme k pokoreni ctvrte stovky, a do dalsich stovek mnoho hezkych mist, pixlicek a vyletu s fajn kamarady!
Pozde, ale prece. Gratuluju k dosazeni ctyrstovky a preju brzke uzdraveni. A jede se dal.
Přidám se taktéž, neboť kdo jiný by si zasloužil gratulaci a poklonu než Asteris s Astičkou[:)].Moc gratuluji a těším se na další společné eventování a kešování s vámi.[W] P.S.: Přání,ať se ti ruka brzy uzdraví.
Žena by při blahopřání měla vždy dostat květinu, jak to udělat po internetu nevím, tak jen slovně gratuluji.[W]
Gratuluju k milníku a děkuji, že jsi [W]. Takové soustředění péče a lásky, to se jen tak nevidí. Tak ať ta tlapka nebolí moc dlouho [;)]
Mila Ludko, gratuluji k umoreni 400 kousku s pranim brzkeho uzdraveni. P.S. Jedna ruka sice netleska, ale hledat muze .. [;)]
Ahoj tez se pripojuju do dlouheho zastupu gratulantu. Prejuti ad se ti dal hleda s Astickou dobre, ruka se brzo zahoji a pri dosahovani dalsich met at te uz nepotkaji zadne nehody.
Skvela sprava, nech sa Ti tlapka co najskor zahoji a hlavne nech neboli [Y][:)]
Blaho - přejeme!!!! A těšíme se na další milá setkání!!!! s kačerkou, která je nepochybně keš-požitkář :)
Diky moc za vsechna prani, potesilo me to, Asteris