Asteris - čtvrtá stovka pokořena

Kamarádka Asteris se tiše přehoupla přes další stovku. Gratuluji.

Nikdy jsem si nemyslel, že budu v GC běhat za holkama. Než jsem se nadál, běhám o celou stovku za Asteris.... Moc gratuluju.

Asteris musim ti pogratulovat k teto mete pri poklidnem hledani pixlicek. Tak at te to bavi i nadale a at nachazis stale dalsi a dalsi pekne pixlicky na peknych mistech [W] .

vsichni tak vzletne gratuluji a ja prijdu s necim tak prizemnim, jako je vrele podekovani za naplneny zaludek. protoze kamkoliv prijdu, asteris se o nej bezvadne postara. certova stena, stalker, nocni necekane prepadeni tabora … [:)] takze DEKUJU. a samozrejme gratulujeme a dekujeme za pekne kesky.

Preji Ti i ja Asterisk k teto dosazene mete.

Jirka

Všichni čtyři moc blahopřejeme ku čtyřstovce a nejvíc a speciálně chovanka geotábora geomyš Eliška!

M+P+A+E

Velká gratulace letí i ze severu Prahy.

Asteris mooooc ti  za Slajze a Tucka gratuluji a diky za kesky !!

Gratuluji a doufám, že se se brzy uzdravíš. Budeme jezdit spolu a uděláme sádrové duo.

I my Yeleni gratulujeme k pokoreni ctvrte stovky, a do dalsich stovek mnoho hezkych mist, pixlicek a vyletu s fajn kamarady!

Pozde, ale prece. Gratuluju k dosazeni ctyrstovky a preju brzke uzdraveni. A jede se dal.

Přidám se taktéž, neboť kdo jiný by si zasloužil gratulaci a poklonu než Asteris s Astičkou[:)].Moc gratuluji a těším se na další společné eventování a kešování s vámi.[W] P.S.: Přání,ať se ti ruka brzy uzdraví.

Žena by při blahopřání měla vždy dostat květinu, jak to udělat po internetu nevím, tak jen slovně gratuluji.[W]

Gratuluju k milníku a děkuji, že jsi [W]. Takové soustředění péče a lásky, to se jen tak nevidí. Tak ať ta tlapka nebolí moc dlouho [;)]

Mila Ludko, gratuluji k umoreni 400 kousku s pranim brzkeho uzdraveni. P.S. Jedna ruka sice netleska, ale hledat muze .. [;)]

Ahoj tez se pripojuju do dlouheho zastupu gratulantu. Prejuti ad se ti dal hleda s Astickou dobre, ruka se brzo zahoji a pri dosahovani dalsich met at te uz nepotkaji zadne nehody.

Skvela sprava, nech sa Ti tlapka co najskor zahoji a hlavne nech neboli [Y][:)]

Blaho - přejeme!!!! A těšíme se na další milá setkání!!!! s kačerkou, která je nepochybně keš-požitkář :)

Diky moc za vsechna prani, potesilo me to, Asteris