Ahojky, díky za gratulace, mě jen v první chvíli zamrzelo to
jednotné číslo, ani nevíš kolik práce mě čas od času stojí ty trpaslíky
přesvědčit a jít se vyvenčit. Na tisícovku jsme s sebou měli
dokonce dalšího maskota a báječně jsme si to užili.
Jinak hlavně té mužské části přeju, aby měli dostatek sil se občas
odtrhnout od svých kačerských cílů a trošku ( doopravdy stačí malinko)
se věnovali svým drahým polovičkám.. my Vám to bohatě vynahradíme..
Mějte se všichni krásně a lovu zdar !!!
pro me jsou atipovci neco jako ufoni, sem tam se o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel [:)] - teda aspon ja ne [:)] a pritom jsou to borci z nejvetsich. gratulujeme
pro me jsou atipovci neco jako ufoni, sem tam se o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel - teda aspon ja ne a pritom jsou to borci z nejvetsich. gratulujeme
... a to já jsem je svého času potkával na všech možných i nemožných (ale o to lepších) místech...
Gratuluji se zpožděním k tomu úctyhodnému výkonu do Slaného a doufám, že se co nevidět zase uvidíme