Atip #1000

Ahojky, díky za gratulace, mě jen v první chvíli zamrzelo to jednotné číslo, ani nevíš kolik práce mě čas od času stojí ty trpaslíky přesvědčit  a jít se vyvenčit. Na tisícovku jsme s sebou měli dokonce  dalšího maskota a báječně jsme si to užili.

Jinak hlavně té mužské části přeju, aby měli dostatek sil se občas
odtrhnout od svých kačerských cílů a trošku ( doopravdy stačí malinko)
se věnovali svým drahým polovičkám.. my Vám to bohatě vynahradíme..
Mějte se všichni krásně a lovu zdar !!!

Ilona z Atipu 

pro me jsou atipovci neco jako ufoni, sem tam se o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel [:)] - teda aspon ja ne [:)] a pritom jsou to borci z nejvetsich. gratulujeme

Také gratulujeme.

Gratuluju k tisicovce [D]

pro me jsou atipovci neco jako ufoni, sem tam se o nich mluvi, ale nikdo je jeste nevidel Smile - teda aspon ja ne Smile a pritom jsou to borci z nejvetsich. gratulujeme

 

... a to já jsem je svého času potkával na všech možných i nemožných (ale o to lepších) místech...

Gratuluji se zpožděním k tomu úctyhodnému výkonu  do Slaného a doufám, že se co nevidět zase uvidíme