Atlaska #1800

Misu pri geotoulani na Znojemsku nezastavili ani kroupy a po "preprsce" s prehledem vylovila osmnactistou pixlicku. Moc gratulujuuu a do dalsiho (nejen) hledani preju hlavne klidek a pohodicku !!!

Velká gratulace letí z Moravy do Čech. Ať to baví dál. Přeji spoustu pěkných zážitků.:slight_smile:

Taky moc gratuluju. Už to nějak nestačím sledovat.Zdravim.Anad. dana.

Míšo, gratuluju a přeju co nejvíc nadprůměrných keší.

Tak at Ti to slape porad v pohode a ve zdraví.

Míšo, jak ty to děláš ? Blahopřejeme !