ATLASKA - 400

Tak gratuluji k dosažení čtyřstovky Atlasce. Pěkná to cifra a mám pocit, že 500 bude ještě do konce roku. Nebo se pletu??

Já osobně jí ještě děkuji za pěkné logy k mým cache.

Takže ještě jednou přeji hodně dalších krásných zážitků při geocachingu.

No gratuluju! Jen Te podezrivam, ze jsi event logovala jako 399, aby te to na miste nic nestalo :o))) Do dalsich stovek preju plny signal a plnou nadrz :wink:

Teda děvče,nějak jsi šlápla do pedálů.To je teda rychlost.Přeji, at to šlape a jezdí,leze,plave a luští.Ahojky ve středu nebo čtvrtek.

Teda devce, tys za to vzala. Stejne te obdivujeme. Nas je jak dobrejch a ty behas po kopcich sama. Moc gratulujeme a zase nekdy navi.

Take se pripojuji s velkou gratulaci a smekam. Udelat dalsi stovku za tri nedele to je vykon. Preji spoustu dalsich peknych chvil se sipkou pred ocima.

Gratuluji a přeji dobrý signál do další stovky :wink:

No je to necelých 14 dní co jsem gratuloval ke třístovce. To je fofr. Ať to šlape…

Preju, at te to stale bavi. Vojta

Taktéž gratuluji k dosaženému jubileu. A jak jsem si tak projížděl statistiky, tak jsem zjistil, že se jedná o nejvýše umístěnou českou geocacherku !!! A tak tedy gratuluji ještě jednou ;-)) Ať tě to stále baví a

(A)atlas slouží :-)))

…kluky mooc potěší, když je bláznivá i nějaká holka, že… :slight_smile: Takže velká gratulace a přání všeho geonejlepšího do dalších stovek!

M.

Milí kolegové, moc Vám všem děkuji za gratulace. Je moc fajn, že GC existuje a že existuje stále se rozrůstající skupina GC pozitivních bláznů. Díky za všechny kešky, které mě pořád lákají k odlovu a díky za všechny eventy, na který si postupně zapamatovávám nové a nové tváře. Mám po dovolené, takže další stovka je hodně v nedohlednu.

Taky mě mohlo napadnout ve skladišti, že je na obzoru jubileum a preventivně popřát osobně. Touto cestou tedy posílám velké blahopřání a věřím, že s takovou energií s jakou dosud šmejdíš po českých a moravských krajích, budeš velmi brzo šlapat na paty našim (služebně) nejstarším.

Ahoj Atlasko,
taky moc a moc gratuluju a jsem rad, ze jsem Te mohl poznat osobne pri jednom spolecnem hledani. At se dari a mej se fajn.

gratulujem Atlasovcom k peknemu cisielku a prajem vela pohody do dalsieho hladania :)))

Taky se připojuji ke gratulacim a přeji další spoustu nalezených kešek

Ahoj. Nedávno jsem ti gratulovala ke 300 a už je tam 400. To je rychlost. Myslim, že takovou dovolenou jsi ještě neměla. Blahopřeju. Jen tak dál.

Jojo skvělý výkon, posílám velkou gratulaci…