Atlaska # 800

Bonzovat se nema, ale hlasit se to musi [:D] - Misa se prave vyhoupla na osmistovku ! Moc moc gratulujuuuu !!! Preju do dalsiho hledani co nejvic pohody a veselych zazitku !!! Tak sup sup, hledat dalsi krabicky, at mame co nevidet prvni tisicovkarku [;)] …

Miso, moooc moc gratuluju a tesim se, ze ten dohodnuty spolecny litr je na dohled :-))) !!!

Uaaaa, Ty si sa tiez zblaznila… Tak gratulujem a chystam miesto v nasom geopavilone [H]

Veliká gratulace letí z Morave do Prahe. [:D]

Tak to pořádně oslav (udělej si takovou malou generálku na tu tisícovku, co už klepe na dveře.) [D][^][<:o)]

Přeji hodně pěkných zážitků při hledání dalších pokladů.

Teda, čumíme... a mamé jasnou The First Czech Geo-Lady! Takže moooc blahopřejeme a držíme palce do brzké tisícovky!

M + 3

Fíííha, Míšo ty máš, ale tempo ! Gratuluju a těším se zase na nějakou společnou akci :smiley:

Miso, krasnej vykon, jen tak dal. Moc gratuluju[Y]

Atlasko, jedééém. Sázím na tebe všechny svý ulovený keše! Jasně, The First Czech Geo-Lady, to sedí! Gratulace i z Pankráce! Už se těším, až tě zas někdy uvidím v akci[I][8o|]

Podle původního plánu jsme mohli pokomunikovat už na vltavě, ale nečekaně brzký návrat dětí mé plány trochu posunul. Gratuluji k velice hezkému číslu, a ať je ta tisící co nejdříve.

Boris 

Miso ty jsi k neutahani. Cela family gratuluje. At ti to vydrzi

No to je skvele. Ji opravdu takovy damsky Shikanzen !! Moc gratuluju a jiz citime tvuj dech v zadech!! [:)]

Míšo, i já s Imaginem Ti moc gratulujeme! Je to úžasný výsledek. Jen tak dál, ať je tu první Lady 1000 [;)]

teda fiiiha - frnk, frnk a atlasovci jsou v nedohlednu [:D] gratulujeme

Gratuluju a bezim ti neco specialniho zalozit, abych alespon trosku prispel k tomu, ze budes mit jeste co hledat.

Atlasko tys to teda prolitla tu hranici 700. Jen tak dal a za chvili mas 1000. Gratuluju Sun-Man

 

To je rychlost, jemnostpaní, gratuluji !! :o))) Spužva

Jedeš jako blesk! Gratuluju, Amazonko [<:o)]

Blahopřejeme k osmi stovkám úspěšně nalezených krabic a krabiček. Přejeme mnoho dalších úspěchů a radosti z úspěšných lovů.

Moc vám všem děkuju za milé gratulace a hurá do dalších soubojů hlavně s vlastní blbostí [;)]

Skoro jako vzdycky s krizkem po funuse, ale i ja GRATULUJU!

Myslim to uprimne [;)]